Z

Ako sa pripraviť na vyšetrenie

=

Pred vstupom do ambulancie si nachystajte preukaz poistenca a pokiaľ sa ešte nepoznáme, aj doklad totožnosti s fotografiou k Vašej identifikácii.

=

Pri vstupe do ambulancie použite návleky a vydezinfikujte si ruky. Následne je vhodné mať vlastné prezuvky a čisté ponožky, v ktorých budete vyšetrovaná. V prípade, že ich nemáte, požičiate si ambulantné papučky.

=

K vyšetreniu musíte byť vymočená a je potrebné mať oblečenú sukňu buď vlastnú, alebo Vám poskytneme ambulantnú.

=

Pacientky, ktoré ešte nemali pohlavný styk by mali mať plný močový mechúr.

=

Ambulancia disponuje dvoma kabínkami, v ktorých sa bez problémov pripravíte. Toalety pre pacientky sú umiestnené na chodbe zdravotníckeho zariadenia (o kľúčik prosím požiadajte v našej ambulancii zdravotnú sestru).

=

K vyšetreniu si pripravte údaje o menštruačnom cykle, poslednej menštruácii a informujte nás aj o zmene Vášho zdravotného stavu, pridružených ochoreniach, aktuálnych liekoch a alergiách, na čo sa Vás budeme cielene pýtať.

Oznám pre zákazníkov


Vážené klientky gynekologickej ambulancie. Dovoľujeme si Vám oznámiť, že v dňoch 16.5. - 17.5.2024 bude ambulancia zatvorená.

Vaše e-maily budú vybavené až po návrate z dovolenky, výsledky nám môžte hodiť do schránky pri výťahoch, podľa potreby Vás budeme kontaktovať. Recepty na hormonálnu antikoncepciu sa budú predpisovať až po návrate z dovolenky.

Akútne stavy (bolesti, krvácania a tehotenské komplikácie) ošetrí gynekologická ambulancia:

Mudr. Zuzana Ančicová, S. Sakalovej 161/16, Bytča. Poprosím Vás kontaktujte pani doktorku vopred telefonicky na tel. čísle:041/5091845.

Za porozumenie Ďakujem.

This will close in 20 seconds